Každý si zaslouží ocenění!

Ahoj, povím vám, co stálo na začátku SkillPoints!

Jako začínající učitel jsem přemýšlel nad formou softskillových bodů. Protože mí studenti mají 15 let a více, nemůžu jim dávat obrázek nebo samolepku. Vymyslel jsem karty, na které bych napsal jméno, ročník studenta a důvod udělení karty. Byl by tam obrázek s motivem školy a předmětu. Aby mohli karty používat i kolegové, bude se na kartu psát i jméno učitele. Zbývá potvrdit podpisem a zapsat datum.

Softskillový bod formou karty - SkillPoint

Zeptal jsem se jednou mých dětí, jestli se cítí ve škole být dost odměňovány (jinak než jedničkami). Mé karty by mohly být formou odměny, která by mohla zvýšit počet odměn. Pak jsem se zeptal mých přátel, zda se cítí dost chváleni jinak než penězi. Co myslíte, že mi řekli? ☺

Přemýšlel jsem, že bych možná měl dát SkillPoints také mým přátelům. Za to, že mi jeden pomohl, když mělo mé auto poruchu, dalšímu jako potvrzení našeho přátelství. Dále třeba jejich dětem, když nás porazí v deskové hře…

Bylo by navíc skvělé, kdybych jako učitel měl kontakt na své žáky i potom, co vystudují. Mobilní číslo většina z nich při nástupu do práce změní. Ve škole si píšeme na školní emaily. Já mám ale i privátní email, který používám už přes 25 let. To je hodně stabilní kontakt. Většina lidí to tak má. Nešly by mé karty nějak využít?

Tak začal příběh SkillPoints.

Karty SkillPoints si můžete objednat přímo tady, na našich stránkách

 

 

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací

NAČÍTÁM...