Každý si zaslouží ocenění!

SkillBlog

Líbí se ti SkillPoints? Chceš nám pomoci?

Máme pro tebe několik možností.

Napiš nám svůj příběh

Dal už jsi někomu SkillPoint? Dostal jsi od někoho SkillPoint? Chceme znát tvůj příběh! Napiš jej na naše FB stránky Skillpoints nebo nám ho pošli na email: skillstory@skillpoints.cz

Nakresli obrázky pro SkillPoints karty

Rád kreslíš?
Můžeš nám pomoci s návrhem přední strany karet SkillPoint. Pošli nám na facebook nebo na e-mail pictures@skillpoint.cz 12 obrázků, které jsi nakreslil nebo vytvořil pomocí grafického softwaru. Pokud se nám budou tvé obrázky líbit, ozveme se ti ohledně jejich odkoupení.

Podpoř nás na Kickstarteru

Podpoř nás na Kickstarteru a získej jednu z vypsaných odměn.
Stačí se přihlásit na www.skillpoints.eu a jakmile spustíme kampaň, pošleme ti informační e-mail.

Ahoj, povím vám, co stálo na začátku SkillPoints!

Jako začínající učitel jsem přemýšlel nad formou softskillových bodů. Protože mí studenti mají 15 let a více, nemůžu jim dávat obrázek nebo samolepku. Vymyslel jsem karty, na které bych napsal jméno, ročník studenta a důvod udělení karty. Byl by tam obrázek s motivem školy a předmětu. Aby mohli karty používat i kolegové, bude se na kartu psát i jméno učitele. Zbývá potvrdit podpisem a zapsat datum.

číst více

 

Většina lidí se cítí málo oceňována

Kdy naposledy jste od někoho dostali něco “jen tak?” Lidé si navzájem dávají málo dárků mimo narozeniny, Vánoce nebo jiné svátky. Pokud už takový dárek dostanete nebo dáte, bude to pravděpodobně jedna z méně vhodných forem dárku. Dětem dáváme sladkosti, dospělým pak nějaký alkohol. Speciální formou dárku jsou dále peníze v obálce, dárkové poukázky, kredit na mobil nebo do her.

číst více

 

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací

NAČÍTÁM...